home zamów katalog +48 33 811 14 32
TRAVEL EVENT
Touratech Travel Event 9 edycja Touratech Travel Event 2018! Nowe trasy, nowe miejsce, fantastyczni ludzie! Zapraszamy wszystkich fanów motocyklowych podróży - nie liczy się marka motocykla, płeć ani wiek, nie ważne ile podróżniczych kilometrów rocznie przemierzacie! Najważniejsza jest pasja.
TRAVEL EVENT

9 EDYCJA TOURATECH TRAVEL EVENT 2018

W tym roku czekają na Was nowe, pełne wyzwań trasy, piękne krajobrazy, mnóstwo eventowych atrakcji, a po każdym dniu pełnym wrażeń relaks w komfortowym, malownicziczo położonym HOTEL ZAGROŃ

Szczegółowy harmonogram eventu przedstawimy wkrótce, na bieżąco będziemy też informować o jego kolejnych atrakcjach. Już od dziś możecie zgłosić chęć udziału w imprezie wypełniając formularz rejestracyjny

 

CZAS I MIEJSCE

14-16 września 2018

Hotel ZAGROŃ

Szczyrk (43-370) Wrzosowa 21

koordynaty GPS: N: 49.721470 , E:19.016997

 

KOSZT
Całkowity koszt imprezy wynosi 490 zł za osobę. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza rejestracyjnego prześlemy automatyczną odpowiedź zawierającą szczegóły dotyczące przelewu. Jeśli e-mail nie dotrze w ciągu godziny, prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

ZAKWATEROWANIE

Dostępne pokoje 1,2 i 4osobowe, liczba miejsc ograniczona tylko do 160 uczestników, kto pierwszy ten lepszy...

 

HOTEL

Malowniczo położony w centrum stolicy polskiego narciarstwa. Wspaniałe widoku, cudowne górskie powietrze oraz komfortowe pokoje. 

Do dyspozycji m.in. sauna, basen, grota solna. 

 

ZOBACZ JAK BYŁO W POPRZEDNICH LATACH