home zamów katalog +48 33 811 14 32
TRAVEL EVENT
Aby zgłosić chęć udziału w imprezie wypełnij poniższy formularz. Następnie prześlemy wiadomość zawierającą szczegóły dotyczące przelewu. Jeśli e-mail nie dotrze w ciągu godziny, prosimy o kontakt z naszym biurem.

8 edycja Touratech Travel Event 2017! Nowe trasy, nowe miejsce, fantastyczni ludzie! Zapraszamy wszystkich fanów motocyklowych podróży - nie liczy się marka motocykla, płeć ani wiek, nie ważne ile podróżniczych kilometrów rocznie przemierzacie! Najważniejsza jest pasja.

Zgłoszenie udziału - prosimy wypełnić poniższy formularz

 

Hotel dysponuje pokojami 2,3,4 i 5-osobowymi. Podczas wypełniania formularza prosimy podać nazwiska osób, z którymi chcecie być zakwaterowani.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą (Dz. U. 2002.101.926 z pźn. zmianami) z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, oraz oświadczam, że dane osobowe w rozumieniu wyżej wymienionej Ustawy przekazuję dobrowolnie. Przetwarzanie danych osobowych, w celu ułatwienie kontaktu z klientem oraz w celach marketingowych, następuje przez: TOURATECH POLSKA s.c z siedzią przy ul. Górskiej 1A, 43-300 Bielsko-Biała. Oświadczam jednocześnie, że zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną˝ wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TOURATECH POLSKA s.c z siedzibą przy ul. Góskiej 1A, 43-300 Bielsko-Biała, w tym też celu przekazuję swój adres poczty elektronicznej.