home zamów katalog +48 33 811 14 32
TRAVEL EVENT
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w evencie wypełnij poniższy formularz. Na podany adres e-mail prześlemy potwierdzenie rezerwacji oraz szczegóły dotyczące płatności.

Zgłoszenie udziału - prosimy wypełnić poniższy formularz

 

Hotel dysponuje pokojami 1,2 i 4osobowymi, liczba miejsc ograniczona tylko do 160 uczestników, kto pierwszy ten lepszy...

Całkowity koszt za osobę: 490zł (piątek – niedziela, dwa noclegi z pełnym wyżywieniem od piątkowej kolacji do niedzielnego śniadania).

Podczas wypełniania formularza prosimy podać nazwiska osób, z którymi chcecie być zakwaterowani.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą (Dz. U. 2002.101.926 z pźn. zmianami) z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, oraz oświadczam, że dane osobowe w rozumieniu wyżej wymienionej Ustawy przekazuję dobrowolnie. Przetwarzanie danych osobowych, w celu ułatwienie kontaktu z klientem oraz w celach marketingowych, następuje przez: TOURATECH POLSKA s.c z siedzią przy ul. Górskiej 1A, 43-300 Bielsko-Biała. Oświadczam jednocześnie, że zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną˝ wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TOURATECH POLSKA s.c z siedzibą przy ul. Góskiej 1A, 43-300 Bielsko-Biała, w tym też celu przekazuję swój adres poczty elektronicznej.